referanslar
Dünya AVM
Dünya AVM


İstanbul Dünya Ticaret Merkezi İş Blokları bünyesinde bulunan Düny AVM, 3 plazayı birleştiren yapısı ile kısa zamanda tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olma özelliğini kazanmıştır. 

18.000m2 alana sahip olan ve çarşı katlarında Türkiye’nin en büyük perakende mağazalarını barındıran Dünya AVM kurumsal televizyon oluşumunda Alternatif Medya'yı tercih etti.

Alternatif Medya'nın Digital Signage teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş ve teknoloji dünyasında yerini almış olan DigiPlat markası, yüksek teknolojisi ile Dünya AVM'ye hizmet vermektedir.

18.000 m2 alanda ziyaretçilerini ağırlayan Dünya AVM kurumsal televizyon yayınını bünyesinde bulunan on beş ekrandan yapmaktadır. Ekranlardan yapılan yayınlarda, ziyaretçilerin ilgisini çekecek ve ulaşmak istediği verilere kolaylıkla ulaşabileceği geniş içerik yalpazesi kullanılmaktadır.

Geniş içerik yelpazesi içinde Güncel içerikler (Dünya, Türkiye, Spor, Sağlık vb.), firmanın arzusu üzerine hazırlanan kurumsal içerikler ve lüzumlu bilgiler (AHL Uçak İniş - Kalkış Bilgileri, Trafik Bilgisi, Piyasa Bilgisi, Hava Durumu vb.) yayını yapılabildiği gibi ayrıca kurumun istediği flash, video yayınları da yapılmaktadır.

Kurumsal televizyon yayınında DigiPlat markasını seçtikleri için Dünya AVM ve İDTM ailesine teşekkür ederiz..